Sosyal Medya Danışmanlığı

İnternet kullanımlarının %70’i artık sosyal medya’dan oluşuyor. Her yaştan insanın kullandığı sosyal medya ağları kullanıcıya ulaşmanın en kolay yoludur.

Sosyal Medya Danışmanlığı Nedir?

Sosyal medya uzmanı, işletmenizin veya kişisel hesaplarınızın yönetimini yapar. İçerik hazırlanması, takipçilerle etkileşim, gündem takibi, sosyal medya da büyüme stratejileri, İstatislik analizi ve reklam çalışmaları yaparak sosyal ağlarda ki yerinize odaklanır.

Neden Bir Sosyal Medya Danışmanına İhtiyacınız var?

Sosyal medya neredeyse her ay kendini yenileyen bir platformdur. Trendleri takip etmek için sadece bu işle ilgilenen bir ekibe ihtiyacınız var. Kendi içerikleri gelişirken sosyal medya uygulamalarının algoritmaları da düzenli olarak değişmektedir. Bireysel olarak bunlara uyum sağlamak çok zor bir seçenektir. Profesyonel bir çalışma yapmak istiyorsanız gündeme uygun senaryo çalışmalarıyla birlikte içerik üretimi yapılması gerekir.

Sizi Neden Takip Etmemeliler?

Sosyal medya hızlı büyüme sağlayacağınız bir yer olduğu kadar kitlenizi hızla kaybetmenize de neden olabilir. Doğru bir hedef belirlemezseniz büyüme şansınız azalır. Bir kullanıcının sizi takibe alması için bir neden sunmanız gerekir. Eğer bir işletme iseniz kampanyalar, çekilişler, yeni ürünler gibi seçenekler takipçiyi yakalarken. Kişisel bir sayfa da takipçiler eğlence ve bilgi beklentisinde olur. 

Yani bir sosyal medya çalışması yapılması gerekiyorsa ilk olarak kitle araştırması, kitle ilgi alanları, içerik yönetimi yapılması gerekmektedir.

Neden Taht Medya?

Taht Medya bünyesinde grafik tasarım, prodüksiyon, yazılım ve reklam uzmanları bulundurur. İhtiyaçlarınıza en hızlı şekilde çözümü üreterek planlarınızın aksamadan ve profesyönel bir şekilde yapılmasını sağlar. 

Sosyal Medya Danışmanlığı Fiyatları

Danışmanlık fiyatlandırmaları yapılacak işlere ve sektör rekabetine göre değişkenlik gösterir. Siz bize hayallinizi anlatın biz de bunun nasıl mümkün olacağını söyleyelim. İletişime geçmekten çekinmeyin. Bir mesaj veya arama ile tüm detaylara ulaşın.