Sosyal Medya Danışmanlığı

İnternet kullanımlarının %70’i artık sosyal medyadan oluşuyor. Her yaştan insanın kullandığı sosyal medya ağları, kullanıcıya ulaşmanın en kolay yoludur.

Sosyal Medya Danışmanlığı Nedir?

Sosyal medya danışmanı, işletmenizin veya kişisel hesaplarınızın yönetimini yapar. İçerik hazırlanması, takipçilerle etkileşim, gündem takibi, sosyal medyada büyüme stratejileri, istatistik analizi ve reklam çalışmaları yaparak sosyal ağlardaki yerinize odaklanır.

Neden Bir Sosyal Medya Danışmanına İhtiyacınız Var?

Sosyal medya platformları neredeyse her ay kendini yenileyen platformlardır. Trendleri takip etmek için sadece bu işle ilgilenen bir ekibe ihtiyacınız var. Kendi içerikleri gelişirken sosyal medya uygulamalarının algoritmaları da düzenli olarak değişmektedir. Bireysel olarak bunlara uyum sağlamak çok zor bir seçenektir. Profesyonel bir çalışma yapmak istiyorsanız, gündeme uygun senaryo çalışmalarıyla birlikte içerik üretimi yapılması gerekir.

Sizi Neden Takip Etmeliler?

Sosyal medya hızlı büyüme sağlayacağınız bir yer olduğu kadar kitlenizi hızla kaybetmenize de neden olabilir. Doğru bir hedef belirlemezseniz büyüme şansınız azalır. Bir kullanıcının sizi takibe alması için bir neden sunmanız gerekir. Eğer bir işletme iseniz kampanyalar, çekilişler, yeni ürünler gibi seçenekler takipçiyi yakalarken, kişisel bir sayfada takipçiler eğlence ve bilgi beklentisinde olur. 

Yani bir sosyal medya çalışması yapılması gerekiyorsa ilk olarak kitle araştırması, kitle ilgi alanları ve içerik yönetimi gibi yöntemlere başvurulması gerekmektedir.

Neden Taht Medya?

Taht Medya; bünyesinde Grafik Tasarım, Prodüksiyon, Yazılım ve Reklam uzmanları bulundurur. İhtiyaçlarınıza yönelik, en hızlı şekilde çözüm üreterek planlarınızın aksamadan ve profesyonel bir şekilde yapılmasını sağlar. 

Sosyal Medya Danışmanlığı Fiyatları

Danışmanlık fiyatlandırmaları yapılacak işlere ve sektör rekabetine göre değişkenlik gösterir. Siz bize hayalinizi anlatın, biz de bunun nasıl mümkün olacağını söyleyelim. İletişime geçmekten çekinmeyin. Bir mesaj veya arama ile tüm detaylara ulaşın.

Neler Yapıyoruz?

Tanıtım Filmi

Promo Tanıtım

İnstagram-Tiktok-Youtube için Reels kısa videolar

Hızlı etkileşimlerle yüzbinlerce insana ulaşmanıza yardım edelim.

Sosyal Medya Post İçerikleri

Sosyal Medya hesaplarınız için içerik üretmemizi ister misiniz?

İletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.